Op de afbeelding staat de plaats waar de kleurcode van uw merk auto staat weergegeven.

autoafbgrootkleurcodelokatie.jpg
Waar kan ik de kleurcode vinden?
ACURA15
AIXAM2
ALFA ROMEO5,7,8,14,17,18,19
American Motor Corp10,11,15
ASTON MARTIN7,12
AUDI14,17,18,19
AWD11
BLMC2,3,4,5,7,10,15,17
BMW3,4,7,8
CHRYSLER2,4,5,7,8,9,10
CITROEN2,3,4,7,8,10
DACIA7,10,19
DEAWOO2
DAF7,10,12
DAIHATSU1,2,7,10,20,22
DE TOMASO15,18
FERRARI2,5,8,14,18,19
FIAT2,3,4,5,10,14,18,19
FORD AMERICA15
FORD EUROPA2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
FSO4,7,10
GAZ(VOLGA)18
GENERAL MOTORS2,7,10,12,16,18,19,20,21
HONDA3,10,15,18,22
HYUNDAI2,7,10,13,15
INFINITI7,10
INNOCENTI8,10,13,18,19,22
ISUZU2,7,10,13,15
IVECO5
JAGUAR2,4,5,12,13,15,22
KIA10,15
LADA4,5,8,17,18,19
LAMBORGHINI18
LANCIA-AUTOBIANCHI2,4,5,7,10,12,18
LAND ROVER2,3,7,10,15,17
LEXUS3,7,10,15
LOTUS3,8,9,10
MAN-
MASERATI2,5,18
MAZDA2,3,4,5,7,10,15
MERCEDES BENZ2,3,8,10,12,15
MITSUBISHI2,3,4,5,7,8,10,15
MOSKVITCH(SCALDIA)14,18
NISSAN2,4,5,7,8,10,15
OPEL2,3,4,7,8,10
OTOSAN (FORD)2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
OYAK (RENAULT)3,4,5,7,8,10,15,19
PEUGEOT2,3,4,7,8,10
PIAGGIO-
PORSCHE2,5,7,8,10,12,14,15
PROTON2,7,10
RAL-
RENAULT3,4,5,7,8,10,15,19
RENAULT RVI-
ROLLS ROYCE3,5,8
ROVER2,3,5,7,10,12,15,18,22
SAAB3,4,8,10,15,16,17,20
SAO-
SATURN CORPORATION19
SCANIA-
SEAT3,8,10,17,18
SKODA8,10,17
SSANGYONG12,15
SUBARU/FUJI1,2,3,7,8,10,11,15
SUZUKI7,10,11,17,20,23,24
TALBOT2,3,4,7,8,9,10,21
TOFA (FIAT)2,3,4,5,10,14,18,19
TOYOTA3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TOYOTA PORTUGAL3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TRABANT7
TRIUMPH3,4,8,11,12,15
UMM (MOVAUTO)4
VAUXHALL1,2,4,5,8,9,10
VENTURI3,8
VOLKSWAGEN1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLKSWAGEN BRAZIL1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLVO2,3,7,8,10,11,12,15
YUGO/ZASTAVA
 
2,3,4,5,14,1

Staat uw kleurnummer er niet bij of wordt er geen lakstift of spuitbus nummer weergegeven?
Helaas is er dan op dit moment geen product voor die kleurcode beschikbaar.
Neemt u in dat geval contact met ons op zodat wij een andere oplossing voor u kunnen regelen.  

© 2010 - 2017 coating4all | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel