Op de afbeelding staat de plaats waar de kleurcode van uw merk auto staat weergegeven.

autoafbgrootkleurcodelokatie.jpg
Waar kan ik de kleurcode vinden?
ACURA 15
AIXAM 2
ALFA ROMEO 5,7,8,14,17,18,19
American Motor Corp 10,11,15
ASTON MARTIN 7,12
AUDI 14,17,18,19
AWD 11
BLMC 2,3,4,5,7,10,15,17
BMW 3,4,7,8
CHRYSLER 2,4,5,7,8,9,10
CITROEN 2,3,4,7,8,10
DACIA 7,10,19
DEAWOO 2
DAF 7,10,12
DAIHATSU 1,2,7,10,20,22
DE TOMASO 15,18
FERRARI 2,5,8,14,18,19
FIAT 2,3,4,5,10,14,18,19
FORD AMERICA 15
FORD EUROPA 2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
FSO 4,7,10
GAZ(VOLGA) 18
GENERAL MOTORS 2,7,10,12,16,18,19,20,21
HONDA 3,10,15,18,22
HYUNDAI 2,7,10,13,15
INFINITI 7,10
INNOCENTI 8,10,13,18,19,22
ISUZU 2,7,10,13,15
IVECO 5
JAGUAR 2,4,5,12,13,15,22
KIA 10,15
LADA 4,5,8,17,18,19
LAMBORGHINI 18
LANCIA-AUTOBIANCHI 2,4,5,7,10,12,18
LAND ROVER 2,3,7,10,15,17
LEXUS 3,7,10,15
LOTUS 3,8,9,10
MAN -
MASERATI 2,5,18
MAZDA 2,3,4,5,7,10,15
MERCEDES BENZ 2,3,8,10,12,15
MITSUBISHI 2,3,4,5,7,8,10,15
MOSKVITCH(SCALDIA) 14,18
NISSAN 2,4,5,7,8,10,15
OPEL 2,3,4,7,8,10
OTOSAN (FORD) 2,3,4,7,8,10,15,17,18,22
OYAK (RENAULT) 3,4,5,7,8,10,15,19
PEUGEOT 2,3,4,7,8,10
PIAGGIO -
PORSCHE 2,5,7,8,10,12,14,15
PROTON 2,7,10
RAL -
RENAULT 3,4,5,7,8,10,15,19
RENAULT RVI -
ROLLS ROYCE 3,5,8
ROVER 2,3,5,7,10,12,15,18,22
SAAB 3,4,8,10,15,16,17,20
SAO -
SATURN CORPORATION 19
SCANIA -
SEAT 3,8,10,17,18
SKODA 8,10,17
SSANGYONG 12,15
SUBARU/FUJI 1,2,3,7,8,10,11,15
SUZUKI 7,10,11,17,20,23,24
TALBOT 2,3,4,7,8,9,10,21
TOFA (FIAT) 2,3,4,5,10,14,18,19
TOYOTA 3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TOYOTA PORTUGAL 3,4,7,8,10,11,12,15,17,19,23
TRABANT 7
TRIUMPH 3,4,8,11,12,15
UMM (MOVAUTO) 4
VAUXHALL 1,2,4,5,8,9,10
VENTURI 3,8
VOLKSWAGEN 1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLKSWAGEN BRAZIL 1,2,3,7,8,11,14,17,18,19
VOLVO 2,3,7,8,10,11,12,15
YUGO/ZASTAVA
 
2,3,4,5,14,1

Staat uw kleurnummer er niet bij of wordt er geen lakstift of spuitbus nummer weergegeven?
Helaas is er dan op dit moment geen product voor die kleurcode beschikbaar.
Neemt u in dat geval contact met ons op zodat wij een andere oplossing voor u kunnen regelen.  

Aanbieding

RAL 8002 2,5Kg Glans € 77,99 € 68,50
© 2010 - 2016 coating4all | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel